Ambar Kargo & Nakliyat

eambar-logo

Şehir içi Nakliyat Ambarı

Şehir içi nakliyat Ambarı hizmetlerimizin dışında ek olarak diğer hizmetlerimiz de, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemserken uygun fiyatı ve teslim zamanını azaltmaya katkıda bulunmak için gereksinimlerine ve iş ekosistemlerine uygun ayarlamış olduğumuz müşterilerimize özel olarak ambar çözümler sunmamıza yardımcı olmaktadır.

Firmalara öngördüğümüz karşılıklı destek sağlayacak lojistik hizmettir. Ülkemizdeki isim yapmış nakliye hizmet platformlarından biri olmamıza olumlu etken oldu. Lojistik ve nakliye hizmetlerimiz ek olarak bize yardımcı oluyor. Ana kullanıcı memnuniyetine önem göstererek maliyetlerinizi ve teslim sürecini elimizden geldiğince düşürmeye katkıda bulunmak için gerekliliğine ve iş sistemine göre tasarlamış olduğumuz müşterilere özel ambar çözümler sunmaktadır.

Müşterilerimize hedeflemeyi düşündüğümüz karşılıklı güven içerisinde etki sağlayan bir lojistik hizmetiz. Bunun da Türkiye’deki nam salmış lojistik hizmet firmalarından biri olmamıza yardımcı oldu.

Büyük ve küçük araç filomuzun her zaman harika bir biçimde oluşu ve herhangi zarara sebebiyet vermeden , Büyük değerde ve büyük ebatlı ürünlerin etkin bir biçimde yapılmasını oluşturmak için hizmette en kaliteli ve en pratik kamyon filosuna sahip olmasını sağlıyoruz. Aslında birçok dış kaynaklı taşımacılık hizmeti sağlayıcısı ile görülen durum bu.

Türkiye’nin 81 ili ve ilçesinde şehir içi taşımacılık sektöründe hizmetinizdeyiz. İstanbul içerisinde almış olduğumuz ürünler aynı gün içerisinde teslimat yapmakta. Bütün bölgelere yayılmış şube ve acente birimlerimizle hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz.