Ambar Kargo & Nakliyat

eambar-logo

Panelvan Nakliyesi

Panelvan nakliyesi denince akla gelen ilk şey şehiriçi araçlarıdır. Şehiriçi küçük ebatlı malzemelerin nakliyesinde tercih edilir. Panelvan araçların ölçüleri 4 metre ve genişliği 2 metredir. Tonaj kapasitesi ise 2 tondur. Bu araçları acil yükler için de tercih edilir. Örneğin hemen teslim olması gereken ürünleriniz mi var ? İstanbul ve Kocaeli bölgesinde her daim boşta araçlarımız vardır.

Bu araçlar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve pratik bir şekilde taşımacılık yapmaktadır. Destek Ambarı firmamız araç filosundaki panelvan araçları giderek artmaktadır. Günümüzde insanlar kargo firmasını 3-4 gün beklemek istememektedir . Bu sebeple acil gitmesi gereken ürünleri için araç istediklerini bildiğimiz için her geçen zamanda panelvan nakliyat taşımacılığında adım adım ilerliyoruz.4 mevsimi yaşayan Ülkemiz için yaz kış demeden çalışıyoruz.

Mevsimler nakliye sektöründe önemlidir. Kışın yolda mahsur kalan nakliye araçları görürüz nedeni ise kışlık lastik olmayışıdır , teçhizatları tam bulunmayan araçlar sizi yorabilir. Neden mi yorabilir ? Yükünüz geç gider ve işiniz aksamış olur. Bu sayede sizlerin bu sorunları yaşamamanıza çok özen gösteririz. Araçlarımızın tümünde kışlık lastik ve trafik sigortası gibi gereken tüm her şey bulunmaktadır. İstanbul’un önde gelen firmalarından birisiyiz.